Wejherowo, 7-9.10.2016

5. Festiwal Przygody WANOGA

Chcesz przenieść się w odległe zakątki świata słuchając opowieści wybitnych podróżników, eksploratorów i himalaistów? A może wolisz dowiedzieć się jak można tanio podróżować, a do tego jeszcze zarabiać na podróżowaniu? Lubisz rajdy na orientację? A może chcesz popłynąć za darmo kajakiem? To wszystko i wiele więcej atrakcji podczas jubileuszowej edycji Festiwalu Przygody WANOGA, która odbędzie się w drugi weekend października w Wejherowie!!!

19. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

SOPOT - ZADAR 2016

Już po raz dziewiętnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będą mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. To jeden z najciekawszych projektów skierowanych do środowiska podróżniczego z Polski i innych krajów europejskich, którego historia sięga 1998 r. Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (30 kwietnia–3 maja 2016 r.) skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą przeżyć niezwykłą przygodę.

Gdańsk-Czeski Krumlow 2015

18. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

Już po raz osiemnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będą mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (1–3 maja 2015 r.) to najstarsza i jedna z największych tego typu imprez na świecie.

Rower jest OK !

24 maja 2008 roku zainaugurowała swą działalność rowerowa sekcja Polskiego Klubu Przygody. Jej animatorem jest Piotr Baska, zapalony rowerzysta i... narciarz. W planach - dużo ciekawych przedsięwzięć. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH AMATORÓW WOLNOŚCI NA DWÓCH KÓŁKACH!!!

Kocham Fado!

30 marca 2008 r. rozpoczął działalność nasz Fan Club Fado - wspaniałej tradycyjnej muzyki portugalskiej!

Pływaj razem z nami

W Polskim Klubie Przygody pływamy na smoczych łodziach już od kilku lat. Trenują u nas osoby w wieku od lat 12 do... prawie stu :). Kobiety i mężczyźni. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na stopa!

Od lat, co roku, rusza wielki wyścig w kierunku kolejnego europejskiego miasta. Co roku na starcie mamy więcej ludzi. DOŁĄCZ I TY!

Baza Syberia!

Kusi Cię Syberia? Majestat jej nieskażonej natury? Nie wiesz jak dojechać, co tam robić, gdzie się schronić? Rozwiązaniem jest Baza Syberia Polskiego Klubu Przygody.

Wędruj z Muzą

Wędrujemy z gitarą i śpiewem. Ale nie tylko... WĘDRUJ RAZEM Z NAMI!

KOLOSY

Od narodzin Kolosów, polskich "podróżniczych Oscarów", jesteśmy blisko tej kultowej imprezy. Wiąże nas z nią osoba prezesa oraz to, że od roku 2007 współpracujemy przy organizacji kolejnych edycji. No a przede wszystkim już SZEŚCIU KOLOSÓW w naszych szeregach!

Więcej na temat Kolosów możesz poczytać tutaj.

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony