15. Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

SOPOT-DUBROWNIK 2012

WEŹ UDZIAŁ W NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE!!!
SPĘDŹ Z NAMI MAJÓWKĘ!!!Już po raz piętnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będę mieli okazję uczestniczyć w mistrzostwach autostopowych. Poznawanie w ten nietypowy sposób krajów ma za zadanie przybliżyć uczestnikom rajdu walory turystyczne, historię, a także kulturę poszczególnych państw i narodów, a same zawody umożliwić integrację środowiska podróżniczego.

Impreza, która odbywać się będzie w długi, majowy weekend (28 kwietnia - 2 maja br.), nie ma charakteru komercyjnego. Skierowana jest głównie do młodzieży akademickiej. Choć uczestnikami mistrzostw często bywają ludzie, którzy taki status posiadali kilka, a niekiedy kilkanaście lat temu. Jedynym ograniczeniem stawianym przez organizatorów jest bowiem pełnoletność.

Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe to jedna z największych tego typu imprez na świecie. W ubiegłorocznej edycji zawodów wzięło udział blisko 400 osób z Polski, Ukrainy, Białorusi, Niemiec i Litwy. W tym roku organizatorzy przewidują, że liczba autostopowiczów będzie dwukrotnie większa. Tym samym po drogach Polski i innych krajów europejskich przemieszczać się będzie w ten sposób blisko tysiąc osób!

Zawodnicy wystartują z Trójmiasta, gdzie swoją siedzibę ma Polski Klub Przygody - organizator imprezy. Swoją wędrówkę zakończą zaś na terenie najbardziej na wschód wysuniętego miasta Chorwacji – Dubrownika.

Uczestnicy mistrzostw jak zawsze będą musieli liczyć tylko na życzliwość kierowców, bowiem podróżowanie środkami komunikacji publicznej podczas rajdu jest zabronione. Tytuł Międzynarodowego Mistrza Autostopu uzyskają członkowie tego zespołu, który na mecie w Chorwacji pojawi się jako pierwszy. Na najszybszych zawodników czekać będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez renomowanego producenta sprzętu sportowego firmę Fjord Nansen.

Może więc i Ty drogi Czytelniku spróbujesz swych sił w długi majowy weekend i staniesz na starcie mistrzostw?

Zapisz się już dziś!!!

Wejdź na stronę:

http://www.MistrzostwaAutostopowe.pl


Chcesz być na bieżąco? Polub nasze konto na FB!!!:


http://www.facebook.com/#!/mmautostop


RELACJE Z MINIONYCH EDYCJI:
14 MMA - http://www.klubp(...)autostop
13 MMA - http://www.klubp(...)autostop
12 MMA - http://www.klubp(...)autostop
11 MMA - http://www.klubp(...)autostop
10 MMA - http://www.klubp(...)autostop
9 MMA - http://www.klubp(...)autostopSPONSORZY:


TO MIEJSCE CZEKA NA TWOJĄ REKLAMĘ!!!


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


ObrazekPATRONI MEDIALNI:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

dodal: witek (9 marca 2012)

Strona gł | O nas | Smocze łodzie | Wędrówka z muzą | Autostop | Forum | Szukaj | Archiwum | Kontakt

Copyright © 2002-2019 Polski Klub Przygody

Wszelkie uwagi dotyczące działania strony prosimy przesyłać do Administratora strony