Gdzie się rozbijać na nocleg?

Oficialne forum imprezy

Postautor: lagrima » czw 10 kwie 2008 22:29

Z ciekawych miejsc do spania w trasie: wielkie trawiaste boisko w Valence (za górką ekskluzywne jachty na Rodanie), betonowy podest tuż obok ulicy w Biarritz, podwórko w San Sebastian (w krzaczorach biegało jakieś wielkie zwierzę i się bałam) i stacja benzynowa w Pradze, zupełnie na dziko i bez pytania, przez co nie mogłam spać :D
A, i jeszcze dworzec w Bazylei. Bez namiotu, jak włóczęga 8)

Tak więc inwencja twórcza tylko pomaga. Czasem bywa konieczna.
Ostatnio zmieniony czw 10 kwie 2008 22:31 przez lagrima, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
lagrima

Postautor: lagrima » czw 10 kwie 2008 22:30

ups, czkawka :oops:
Awatar użytkownika
lagrima

Postautor: ovca » śr 16 kwie 2008 17:08

Co do takich ciekawszych nocek w trasie :]
Kiedyś pod czeska granica rozbiliśmy sie na jakiejś polanie na dziko
w nocy przyszła strasz graniczna :p i nam mówią ze to czyjeś pole jest i w ogóle to za granica jesteśmy :p pytają sie kto z nas był pełnoletni a my wszyscy w wieku 16-17 lat ;] po 1.5 h rozmowy okazało sie ze to miejscowi którzy są na przepustki z wojska i sobie chcieli jaja po robić bo picie w barze im sie już znudziło :p
Awatar użytkownika
ovca

Re: Gdzie się rozbijać na nocleg?

Postautor: Luke_Gdansk » wt 17 sty 2012 09:37

Mnie się jedno przypomniało: parking pod Lyonem (ten wielki na południe od miasta w stronę północną, kto był ten na pewno kojarzy), zostawił mnie tam taki Francuz około osiemnastej - szukam szukam, stoi grupka kierowców - Polacy. Pytam, kto jedzie w stronę Polski. Zgłasza się dwóch. Pytam czy można - można. Mówię - no dobra, to idę coś zjeść a potem się gdzieś położę pod drzewem. Na to drugi, a po co pod drzewem, wpuszczę Cię na pakę. Mówię: ale nie obawiasz się że zawiną Ci towar. On: sam się przekonaj.

Wiózł takie kilkumetrowe wielkie metalowe profile :)

Ps. Jeszcze z bardziej odkrywczych miejsc spaliśmy raz pod kościołem w Lesku (w Bieszczadach), bez namiotu, tylko śpiworki.
http://lukasz.kiczko.pl
[przypadek rządzi światem tym]
[stan licznika: 49500 km]
Awatar użytkownika
Luke_Gdansk

Re: Gdzie się rozbijać na nocleg?

Postautor: polaccogiovane » czw 19 sty 2012 01:23

ciekawsze moje noclegi
- pod cmentarzem w namiocie
- w parkingu pod ziemnym, gdzie działały strasznie głośno wentylatory i normalnie nie dało się usnąć, 0 4 nad rano przyjechał patrol policji, który nie rozumiał nic po angielsku i zostawił nas w spokoju/ to było Nove mesto w słowenii
- nad jeziorem w macedoni pod gołym niebem, słysząc szum uderzających fal
- Makarska / chorwacja nocleg przy drodze na przyczepie takiej ktora podłącza się do traktora
- w prisztinie w kosovie ochroniarz < ktory mowil po polsku :)> pozwolil nam sie przespac w bloku ktory był budowany
- belgrad, w namiocie przy autostradzie, troche glosno było
- w okolicach helsinek , wzial nas na stopa dziadek ktory zaplacil nam za nocleg w hotelu
polaccogiovane

Poprzednia

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu