Mój pierwszy raz...

Oficialne forum imprezy

Mój pierwszy raz...

Postautor: paczka » pn 02 kwie 2007 16:35

sama sprawa z autostopem jest bardzo kusząca. mam tylko pytanie jakie szanse maja osoby bedace zupełnymi i totalnymi początkującymi w tej kwesti :) dystans jest daleki ale bardzo interesujący, więc zastanawiamy się nad uczestnictwem. byle się nie zbłaźnić i nie utkwić już gdzieś pod gdańskiem... :D
żyć to podróżować!
paczka

Postautor: MrMoon » pn 02 kwie 2007 17:16

ja powiem tak..poczatkujacym sprzyja szczescie...i to bardzo duze... tylko trzeba duzo usmiechu i entuzjazmu! jesli to posiadasz to pojdzie jak po masle:-)
pozdrawiam i zachecam
MrMoon

Postautor: Luke_Gdansk » pn 02 kwie 2007 19:27

MrMoon ma absolutną rację. Uśmiech, entuzjazm, wygląd budzący zaufanie i niekiedy wielki napis z nazwą miejsca - i wystarczy. Wiele umieć nie trzeba, a kiedy przełamie się pierwsze lody, jest fajnie. Mój rajd dwa lata temu to było moje drugie poważne stopowanie - i poszło całkiem ładnie ;)
Uszy do góry!
http://lukasz.kiczko.pl
[przypadek rządzi światem tym]
[stan licznika: 49500 km]
Awatar użytkownika
Luke_Gdansk

Postautor: paczka » wt 03 kwie 2007 12:18

dzięki za słowa otuchy. mam nadzieję, ze się uda. :P
żyć to podróżować!
paczka

Postautor: cichyalter » pt 06 kwie 2007 07:43

W zeszlym roku byl nasz "dziewiczy" udzial w tego typu imprezie, ze tak powiem a mimo to udalo nam sie zajac wysokie miejsce :) i choc nie chcialo nam sie czekac bezczynnie na autobus na przystanku jak innym i lapalismy stopa w centrum Gdanska w strugach deszczu ( co poskutkowalo dosc szybko ) i choc wszyscy z nas mieli beke z tego powodu ;p to sie nie przejmowalismy i dazylismy do celu bo tak czy siak liczy sie szczescie i pomyslowosc, ze o szczesciu nie wspomne, no i jeszcze szczescie a i nie mozna zapomniec o SZCZESCIU;p Powodzenia!
Awatar użytkownika
cichyalter

Postautor: Zielony Henryczek » pt 20 kwie 2007 15:14

Moim zdaniem wręcz uatrakcyjnia to wyjazd, bo niemało że mistrzostwa są fajne, to jeszcze pierwszy autostop- tego uczucia się nie zapomina :D
jazda, jazda, jazda, jazda:)
Zielony Henryczek

Postautor: anne » czw 20 mar 2008 01:22

Mam taka nadziej! Bo to i moj pierwszy! I bardzo ciekawa jestem jak bedzie...!
Awatar użytkownika
anne

Postautor: WoKied » czw 20 mar 2008 13:49

Faktycznie...!!! Nie należy sie poddawać.. Sam nie brałem jeszcze w tym konkursie udziału ale ostatnimi czasy (w styczniu) wybrałem się z kumpelą z Gdyni do Poznania.Wydostanie sie z miasta zajeło nam mnóstwo czasu, a funduszy nie mieliśmy żadnych na autobus..Potem poszło nam całkem nieźle(piszę o drodze powrotnej), tyle że utkneliśmy na 130km od Gdańska.ściemniło się, ochłodziło i miało padać a my staliśmy głodni(byliśmy tam 5dni na dziko śpiąc w Rozbracie) i zmęczeni w tak głupim miejscu że nie było sensu tak stac.I ta moja znajoma się poddała.Stała i łapała, wbrew temu że starałem się do niej przemówić iż nikt się nie zatrzyma w ciemnicy na autostradzie. Jedyne co mi zostało to pójść samemu dalej szukac stacjii benzynowej(okazało się że najbliższa za jakieś 50km bedzie). Ale ten pozytywizm uratował nam tyłki.Zamiast stać całą noc w miejscu dotarłem pod jakąś tajemniczą pojedyńczą lampe gdzie zatrzymał się odzaraz samochód do samego Gdańska. Koleżanka rzecz jasna z fochem człapała za mną przez te 10km..A potem była mi bardzo wdzięczna.. Nie wiem ale mnie te problemy ze złapaniem czegoś motywują i nigdy się nie poddaję, nawet kiedy bym tego chciał...
Red Hot Chili Peppers
Awatar użytkownika
WoKied

Postautor: Luke_Gdansk » pt 21 mar 2008 15:17

Ja w tym roku startuję z nowicjuszką stopową, i mam szczerą nadzieję, że się jej spodoba!
http://lukasz.kiczko.pl
[przypadek rządzi światem tym]
[stan licznika: 49500 km]
Awatar użytkownika
Luke_Gdansk

Postautor: jonka » ndz 23 mar 2008 16:54

jestem żywym dowodem na to że ten "pierwszy raz" na stopa może przynieść sukces w tej dziedzinie. Pierwszy raz pojechałam jak Mistrzostwa odbywały się do Lwowa...i wygrałam. Więc głowa do góry....:):):)
jonka

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu