X Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe SPLIT 2007 - info

Oficialne forum imprezy

X Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe SPLIT 2007 - info

Postautor: Izbi » pt 01 gru 2006 21:45

Witam,
mam pytanie czy pojawiły się już może jakieś pierwsze wstępne konkrety odnośnie przyszłorocznego wyjazdu do Chorwacji?
Chciałbym przy okazji zwiedzić po mistrzostwach tamtą okolicę i mimo, że jest jeszcze wiele czasu próbuje nieśmiało zaczynać coś planować...
Będę wdzięczny za wszelkie info,
pozdrawiam.
"Nic bardziej nie rozwija zdrowego rozsądku jak geografia" (I. Kant)
Awatar użytkownika
Izbi

Postautor: czerwony » ndz 03 gru 2006 12:41

To Tylko wie Witek!! :)
Pozdrawiam
W jedności jest siła!!!

Co nas nie zabije, to nas wzmocni!
Awatar użytkownika
czerwony
@dmin / Trener

Images: 104

Postautor: Witek » ndz 03 gru 2006 23:27

W tym momencie nie jestem w stanie podać żadnych szczegółów. Dopiero co bowiem wziąłem się za poszukiwanie bazy na miejscu. I niestety jest z tym problem...
Awatar użytkownika
Witek
Członek zarządu PKP - Sekretarz

Postautor: Izbi » wt 05 gru 2006 02:31

W porządku, rozumiem, dzięki za odpowiedź...

Życzę powodzenia i więcej szczęścia w poszukiwaniach, a i ten temat monitorował będę więc proszę o wzmiankę, jeśli uda się zrobić większe postępy...
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Izbi

Postautor: cichyalter » sob 09 gru 2006 16:44

Gdziekolwiek by nie byly ja i tak sie juz na dzien dzisiejszy deklaruje a wystartuje jesli czas pozwoli :)

Ps. Wlasnie pisze relacje z mistrzostw do Rygi dla Pana dr Jana Wendta. Temat pracy: "Autostop jako alternatywne wypelnienie ruchu turystycznego we wspolczesnym swiecie na przykladzie Miedzynarodowych Mistrzostw Autostopowych Ryga 2006"
Awatar użytkownika
cichyalter

Postautor: Witek » ndz 10 gru 2006 22:08

Życzę powodzenia przy pisaniu!
Awatar użytkownika
Witek

Postautor: Izbi » pn 11 gru 2006 00:22

O kurcze fajna sprawa - chętnie bym ten "Autostop jako alternatywne wypelnienie ruchu turystycznego we wspolczesnym swiecie na przykladzie Miedzynarodowych Mistrzostw Autostopowych Ryga 2006" oblookał, zwłaszcza, że niestety nie mogłem uczestniczyć w wyścigu do Rygi:/
Nic to jednak, teraz w maju sobie odbiję!
Awatar użytkownika
Izbi

Postautor: may » ndz 07 sty 2007 02:02

poszukiwałam od pewnego czasu wiadomości na temat "Mistrzostw..." i z forum koła geografów, jako głównego organizatora podano mi własnie PKP :D
i oto jestem :D
kilka pytań bowiem nurtuje mnie niezmiernie:
1. czy przynależność zrzeszeniowa w jakiejkolwiek formie jest konieczna? (tzn. czy tak zwani ludzie z zewnątrz też mogą się ścigać?)
2. jak się zgłosić? (formularze, podpisy, cyrografy - jeżeli konieczne są to jak je zdobyć?)
3. czy wiadomo już coś poza tym, że celem ostatecznym dzielnej wędrówki nieustraszonych jest Split?

i to chyba na tyle jeżeli chodzi o pytania :D

z góry dzięki za info
pozdrawiam
may

Postautor: Witek » wt 09 sty 2007 21:48

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji imprezy ukażą się na stronie www.KlubPrzygody.pl na początku marca.

Jeżeli chodzi o udział w mistrzostwach to nie jest wymagana żadna przynależność do jakiejkolwiek organizacji. Jedynym warunkiem udziału w zawodach jest ukończenie 18 roku życia.

Co się zaś tyczy zgłoszeń to formularze do pobrania pojawią się również z końcem lutego na naszej Klubowej stronie. Ostateczny termin zgłaszania ekip mija 25 kwietnia br.
Ostatnio zmieniony śr 28 lut 2007 19:02 przez Witek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Witek

Postautor: MaKk » śr 10 sty 2007 23:01

Ja mam tylko taką sugestię, żeby w miarę możliwości start był, jak w zeszłym roku, w piątek lub w sobotę przed długim weekendem (w tym roku jak się postarać to wypada aż 9 dni wolnego!). Dzięki temu byłoby duuużo czasu na dojazd i jeszcze na powrót w jakimś sensownym terminie ;)
pozdrawiam!
MaKk

Postautor: Izbi » czw 11 sty 2007 14:35

Jasne, dokładnie się jeszcze o tym pomyśli, bo rzeczywiście w tym roku długi majowy weekend będzie naprawdę dłuuugi...

Skoro więc mamy sporo czasu, będzie się można przy okazji rozejrzeć po okolicy 8)
Awatar użytkownika
Izbi

start

Postautor: długi » pt 12 sty 2007 14:08

Mi osobiście najbardziej by odpowiadał start 29 kwietnia, ponieważ wcześniej moja towarzyszka podróży nie będzie mogła wystartować. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że ważniejsze jest dobro ogółu...

Ale 29 byłby super :)
długi

Postautor: Witek » sob 13 sty 2007 23:55

Termin imprezy ustalony został już w ubiegłym roku. Start nastąpi 28 kwietnia (sobota) o godz. 12:00 w Gdańsku. W tym roku zmieni się miejsce startu. Szczegóły w marcu na naszej stronie.
Ostatnio zmieniony śr 28 lut 2007 19:02 przez Witek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Witek

Postautor: długi » ndz 14 sty 2007 21:07

No cóż, to będziemy jeden dzień w plecy :)
długi

Postautor: Mateusz » ndz 28 sty 2007 22:54

Witam wszystkich :D Mam pytanko... W minione wakacje podróżowałem trochę stopem po Europie - odwiedziłem 14 państw (13 tys. km). Uczestniczyłem też w rajdzie do Rygi - dojechaliśmy chyba jako ostatni :roll: Szukając sponsorów na moje podróże (niestety bez większego powodzenia) zrobiłem trochę zamieszania odnośnie autostopu w lokalnych mediach, co spotkało się z bardzo pozytywną reakcją ludzi, gdy dowiedzieli się, że w ten sposób jeszcze można się gdzieś dalej wybrać. Sądzę, iż jestem w stanie rozreklamować w swoim regionie 10. MA. Jeśli organizatorzy nie mają nic przeciwko to pragnę zrobić w Kołobrzegu jakieś spotkanie organizacyjne dla osób, które być może chciałyby wziąć udział w mistrzostwach, a nie bardzo się w tej całej zabawie orientują. Posiadam bardzo dobre kontakty z lokalnymi mediami - prasa, radio, telewizja. Mam więc możliwość dotarcia do ludzi. No to jak? Jesteście za?
Awatar użytkownika
Mateusz

Następna

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu