Szukam towarzysza do pary na MMA 2013 :)

Oficialne forum imprezy

Re: Szukam towarzysza do pary na MMA 2013 :)

Postautor: slawek_d1 » wt 02 kwie 2013 14:24

Moje ogłoszenie stało się nie aktualne, niestety do 30 kwietnia pracuję i wolne mam dopiero od 1maja :(
slawek_d1

Postautor: Christine89 » pt 05 kwie 2013 15:01

cześć wszystkim! nie mam planów na majówkę, mogę wybrać się autostopem do Budapesztu. może chociaż poczuję, że żyję;p już dawno nie jeździłam autostopem, mam nadzieję, że nie zapomniałam jak to jest;p podróżowałam na trasie Warszawa-Kraków, Warszawa-Gdańsk, Gliwice-Kopenhaga (rekord 19h w powrotną do Wrocławia + darmowa przeprawa promem z Dani do Niemiec).. czyli ogólnie bardzo mało doświadczenia no ale co tam;p obecnie studiuję w Gdańsku na polibudzie, mam prawie 24 latka (tyle stuknie w lipcu) i gdyby ktoś nie miał pary, proszę odezwij się, trza się wcześniej spotkać i dogadać:) wiadomość priv tu lub na fejsbuczku. :) pozdrawiam, Agata
Awatar użytkownika
Christine89

Postautor: polaccogiovane » sob 06 kwie 2013 15:44

ponawiam mój post
szukam osoby na tegoroczne mistrzostwa do Budapesztu. Płeć jest obojętna,
Mam 28 lat, W tej chwili mieszkam i pracuję we Wrocławiu
Autostopem zwiedziłem około 15 krajów Europejskich.
Po mistrzostwach korzystając z długiego urlopu majowego chciałbym zwiedzić bośnie i herzegovine.

można mnie znaleźć tutaj https://www.facebook.com/profile.php?id=100004066040648
polaccogiovane

Postautor: Aigneis » pn 08 kwie 2013 18:31

Hej, szukam swojej pary:)
Mam 21 lat, jestem miła, otwarta i spontaniczna:) Studiuję w Gdańsku psychologię. Moje doświadczenie z autostopem jest żadne, więc ktoś kto już troszkę zjeździł byłby wskazany:)
Jako że Mistrzostwa kończą się 30 kwietnia, na samym początku majówki, chętnie pojechałabym jeszcze dalej, gdzie oczy poniosą:)
moj e-mail: golebiewska.aga92@gmail.com
Pozdrawiam, Aga
Aigneis

Postautor: Angie » wt 09 kwie 2013 10:27

Cześć :D
szukam towarzysza na MMA 2013 :D
będzie to mój pierwszy wyjazd autostopowy (przygoda dopiero się zaczyna :D), więc poszukuję osoby z doświadczeniem.
Mam 23 lata, studiuję w Sopocie, jestem otwarta, uśmiechnięta, sympatyczna, chętnie poznam mnóstwo ciekawych osób i miejsc. Po Budapeszcie chętnie pojechałabym dalej w świat :D
mój e-mail: angelika_0206@wp.pl
Miłego dnia :D
Pozdrawiam, Angelika
Angie

Postautor: Gosiaa » wt 09 kwie 2013 10:37

Cześć,
podłączam się do poszukiwań osoby towarzyszącej na MMA 2013 :) Najlepiej mężczyzna, fajnie by było gdyby była to osoba z chociaż minimalnym doświadczeniem, gdyż jest to moja pierwsza styczność z podróżowaniem autostopem :) Ja sama mam 19 lat, studiuję Turystykę i Rekreację i do udziału w MMA zainspirował mnie kierownik zawodów pan Michał Witkiewicz, z którym mam ćwiczenia na uczelni :D Jestem z Gdańska i fajnie by było, gdyby znalazł się jakiś chętny autostopowicz z Trójmiasta, z którym mogłabym się wcześniej spotkać i poznać :) Aczkolwiek nie wykluczam absolutnie ludzi z innych części Polski jeżeli będą chętni :)
Myślę, że najlepiej i najprościej będzie odwiedzić mój profil na facebooku i tam skontaktować się ze mną :) Gdyby jednak były jakieś trudności z kontaktem to podaję też maila:
gosia677_93@tlen.pl

https://www.facebook.com/gosia.gryczka.9?ref=tn_tnmn

Pozdrawiam! :)
Gosiaa

Postautor: Nika » sob 13 kwie 2013 21:59

Cześć :)
wiem, że czas nagli ale może ktoś nie ma jeszcze pary na MMA 2013? Nie mam planów na majówkę i stwierdziłam, że warto byłoby spróbować czegoś nowego ;) doświadczenia z wyjazdami autostopem niestety nie mam ale jestem sympatyczna, spontaniczna i otwarta :p nie strasznie mi również niewygody :) Mam 24 lata i mieszkam w Gdyni ;) Preferowany mężczyzna i najlepiej z przynajmniej minimalnym doświadczeniem :p Moje namiary: https://www.facebook.com/monika.kowalczyk.96592

Monika
Nika

Postautor: bratek91 » wt 16 kwie 2013 22:13

Witam wszystkich!
Przyłączam się do poszukiwań towarzyszki na Mistrzostwa :)
Mam 22 lata, studiuję w Gda. Doświadczenie w autostopie znikome, ale wkońcu chciałbym się za to zabrać :D

Kontakt najlepiej przez fejsa: https://www.facebook.com/karol.rynasiewicz
lub maila: bratek1991@gmail.com

Pozdrawiam, Karol :)
bratek91

Postautor: xmoonia » czw 18 kwie 2013 21:04

Hej

Jest już trochę późno, ale ja również poszukuję jakiejś zakręconej osoby do pary! Zależy mi na tym, żeby był to chłopak, do 25 lat.

O mnie? Mam 20 lat. Jestem wesoła, SZALONA, bezkonfliktowa. Uwaga, zaskoczę Was! Uwielbiam podróże! No nieee, kolejna.
Znam dobrze angielski no i trochę hiszpański (wiem, akurat bardzo istotna informacja w tym temacie : P).

Możecie do mine napisać na fb:

https://www.facebook.com/monika.gajewsk ... ef=tn_tnmn
xmoonia

Postautor: the_methusa » pt 19 kwie 2013 11:37

Cześć.
Właśnie zostawiła mnie koleżanka, z którą miałam jechać. Szukam kogoś fajnego do pary, chłopak/dziewczyna, obojętnie. O mnie: lat 25, doświadczenie w stopie minimalne. Za to jestem bezkonfliktowa, otwarta, da się ze mną dogadać i pośmiać. Czasu mam do 05.05 na powrót, więc nie koniecznie ogranicza nas data 30.04. Jako że z koleżanką byłyśmy już zarejestrowane oferuję w pytkę numerek startowy 001 :)
Namiar na mnie:
http://www.facebook.com/aska.bilicka
the_methusa

Postautor: katarzyna » pn 22 kwie 2013 00:46

Poszukuję osoby na tegoroczne mistrzostwa!
o mnie- uśmiech, entuzjazm, moc i energia są, angielski również jest :)
chętnych chłopaków proszę o kontakt :
fcb- https://www.facebook.com/katarzyna.samb ... ef=tn_tnmn lub e-mail- k.sambora@gmail.com
Pozdrawiam
katarzyna

Postautor: jagoda26 » pn 25 maja 2015 12:57

widze ze forum troszke stare, a wiecie moze czy w tym roku (lub przyszlym) odbywa sie podobna impreza? Jestem świeżakiem, ale brzmi super.
jagoda26

Postautor: makatka » pn 15 cze 2015 12:34

a ja chcialam zapytac czy ktos nie chciałby sie pochwalic relacja z takich mistrzostw? Zastanawiam sie czy nie wystartowac w przyszlym roku i chetnie bym zobaczyla jak to wyglada "od kuchni"
makatka

Poprzednia

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu