Szukam towarzysza do pary na MMA 2013 :)

Oficialne forum imprezy

Szukam towarzysza do pary na MMA 2013 :)

Postautor: Julia89 » pn 07 sty 2013 01:30

Cześć,

Do maja jeszcze sporo czasu, ale widzę, że ruch na forum już jest więc zakładam wątek. :)

Poszukuję towarzysza na MMA 2013.

O mnie:
Mam pewne doświadczenie w autostopowaniu, brałam udział w wyścigu do Dubrownika (i dotarłam), wcześniej byłam autostopem w Rzymie (na beatyfikacji JPII). Poza tym kilka razy jeździłam też na krótszych dystansach. Jestem osobą raczej spokojną, nie palę, piję raczej niewiele od czasu do czasu. Moją (na razie nie spełnioną) pasją życiową jest jeździectwo, ale potrafię rozmawiać też na inne tematy:)
A i preferuję jak najoszczędniejsze podróżowanie, niewygody mi niestraszne :)

Poszukiwany:
Mężczyzna (w zeszłym roku na MMA jechałam z koleżanką, ale bywało niebezpiecznie), najlepiej z Krakowa lub okolic. Myślę, że można by się jeszcze przed wyścigiem poznać. Doświadczenie w autostopowaniu niekonieczne, ale zaradność, chęć przeżycia przygody i pozytywne nastawienie do życia tak :D

Proszę o kontakt przez prv.
Awatar użytkownika
Julia89

Images: 1

Re: Szukam towarzysza do pary na MMA 2013 :)

Postautor: Karel » sob 09 lut 2013 18:21

Czesc Julia, źle pisze w polskim;-) w Dubrowniku bylem aj ja;-) W Krakowie bylem 2007 i 2008 na stypedium na Uj - odzyskalem wymiany od ministerstwa edukaciji i´później na programie Erasmus. To jzeli by Ci sie podobalo, to moźemy jechacz razem:-) Karel (karel.svetnicka@seznam.cz albo skype - skypek411)
Karel

Postautor: Kasiula » pn 18 lut 2013 13:04

Witam :) Drugi rok z rzędu wykruszyli mi się chętni znajomi na MMA, więc POSZUKUJĘ TOWARZYSZA PODRÓŻY tutaj, na forum. Nie mam wielkiego doświadczenia - to będą moje piąte mistrzostwa, oprócz tego troszeczkę śmigam po naszym pięknym kraju :) Szukam do pary faceta (zawsze to niby jakoś pewniej, bezpieczniej). Są chętni ?? :twisted:
Kasiula

Images: 3

Postautor: Julia89 » ndz 24 lut 2013 13:10

Moje zapytanie, nie jest już aktualne. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Julia89

Images: 1

Postautor: Kasiula » czw 28 lut 2013 17:04

A moje jak najbardziej :!:
Kasiula

Postautor: slawek_d1 » pt 01 mar 2013 23:00

Witam,
Poszukuję towarzyszki (gdyż układ 2 facetów jest kiepski) do pary. Najlepiej z okolic trójmiasta, by można się było wcześniej spotkać i jakoś zapoznać.
Jeśli chodzi o mnie to mam 22 lata, na stopa zjeżdżoną całą Polskę i dobry kawał Europy. W ten sposób podróżuję już prawie 7 lat. Nie straszne mi niewygody, spanie pod chmurką, zła pogoda. Lubię osoby otwarte, żądne przygód i przede wszystkim wesołe. Najważniejsza jest dobra zabawa i dobre towarzystwo na szlakach. Moje namiary: fb https://www.facebook.com/profile.php?id=1459720975 ; ew kom 512216455. :)
slawek_d1

Postautor: polaccogiovane » czw 07 mar 2013 02:53

witajcie, poszukuje kobiety do pary na tegoroczne mistrzostwa
mam 28 lat i mieszkam we wrocławiu , milo by bylo kogos wlasnie z tego miasta poznac by sie poznac blizej

to beda moje 3 mistrzostwa,
3 lata temu przejechalem autostopem 15 krajów europy południowej i wschodnio polnocnej

poszukuje partnerki która po budapeszcie pojedzie ze mna stpem do Bosni, poniewaz marzy mi sie zwiedzenie tego kraju.
polaccogiovane

Postautor: koliber_hawaii » pn 11 mar 2013 13:32

Witajcie,
Szukam towarzysza na najbliższe mistrzostwa.
Mam 23 lata i jestem osobą otwartą, wesołą, lubiącą niewygody podróżniczego życia. Zwiedziłam sporą część świata, także mam doświadczenie w autostopowaniu. Zaraz po podróżowaniu moją pasją jest fotografia, także mogę zapewnić fotorelację z wyjazdu :D

Mieszkam w Warszawie, jednakże miejsce zamieszkania nie jest dla mnie istotne,przecież można spotkać się w połowie drogi,aby poznać się przed wyjazdem. :)

Znajdziecie mnie tu

https://www.facebook.com/malikaton.monika

i tu
http://www.couchsurfing.org/profile.html?id=WJGD7HF

Monika
Awatar użytkownika
koliber_hawaii

Postautor: Nariel » pn 18 mar 2013 10:41

Jak w temacie szukam osoby do pary na tegoroczne MMA.

O mnie: jestem z Gdańska, doświadczenie w stopowaniu mam (to będą moje 4 mistrzostwa i oprócz tego trochę po kraju)

Szukam osoby: płeć obojętna, z Gdańska lub okolic aby spotkać się i pogadać w 4 oczy, niepalącej, niekoniecznie z doświadczeniem (sama miałam swój pierwszy duży wyjazd podczas któregoś MMA i dałam radę)

To chyba najważniejsze więcej informacji mogę udzielić przez wiadomość prywatną a najlepiej podczas spotkania.
Nariel

Postautor: SFinX » ndz 24 mar 2013 15:28

To ja równiez dołacze sie do poszukiwań kandydatki do wyjazdu ;) Z racji tego, ze kolezanka mi wypadla (rodzice jej nie pozwolili ^^) moze znajdzie sie tutaj jakas dziewczyna chetna :) Moje doswiadczenie jesli chodzi o autostop nie jest za wielkie jednak MMA Sopot-Praga mam zaliczone jak i Rimini we Włoszech i sporą czesc Polski. Szukam osoby otwartej,bezkonfliktowej i koniecznie potrafiącej rozmawiac po Angielsku ;p z racji tego, ze nie lubie sytuacji gdy z kierowcą non stop mówie tylko ja :( a niestety juz tak mialem :roll: Chetne dziewczyny prosze o kontakt tu badz na Bartosz.Luptowski@gmail.com badz tez na fejsie http://www.facebook.com/bartosz.luptowski

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
SFinX

Postautor: Kasiula » czw 28 mar 2013 11:23

Bartoszu, gdybyś napisał wcześniej, to byśmy śmigneli razem. Druga połowa mojej drużyny miała być płci męskiej, ale znalazła się już chętna koleżanka. Życzę więc owocnych poszukiwań i do zobaczenia na starcie :)
Kasiula

Postautor: Karel » wt 02 kwie 2013 02:47

Poszukuję towarzyszki (najlepiej) do pary. Najlepiej która zna węgierski. Ja wiem rozmawiać w Czechach i na Słowacji..
Jeśli chodzi o mnie to na stopa zjeżdżony dobry kawał Europy. W ten sposób podróżowalem już wiele lat. Nie straszne mi niewygody, spanie pod chmurką, zła pogoda. Lubię osoby otwarte, żądne przygód i przede wszystkim wesołe. Najważniejsza jest dobra zabawa i dobre towarzystwo na szlakach. Moje namiary: http://www.facebook.com/#!/karel.svetnicka.3 + mail: karel.svetnicka@seznam.cz
Karel

Postautor: slawek_d1 » wt 02 kwie 2013 07:04

Karel - dostrzegam dziwne podobieństwo(słowo w słowo) części Twojego postu do mojego ogłoszenia z 2012r :D hahaha
slawek_d1

Postautor: Tef » wt 02 kwie 2013 09:44

slawek_d1 pisze:Karel - dostrzegam dziwne podobieństwo(słowo w słowo) części Twojego postu do mojego ogłoszenia z 2012r :D hahaha

wydaje Ci się tylko heh :) a to psikus :P
Jeżeli powód jest słuszny, czynienie zła też może być cnotą.
Awatar użytkownika
Tef

Images: 0

Postautor: Bojler » wt 02 kwie 2013 13:12

no dobra to ja też szukam koleżanki.
25 lat chłopak, studiuję we Wrocławiu. na stopa jeżdżę po Polsce do domu najczęściej. ostatnio na święta z Wro nad morze 11 godzin.
szukasz koleszki to pisz do Bojlera :)
Bojler

Następna

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu