Zapisy ruszyły!!

Oficialne forum imprezy

Zapisy ruszyły!!

Postautor: czerwony » pn 02 kwie 2012 15:38

Miło mi poinformować że udało nam się uporać z aplikacją do rejestracji zespołów i nareszcie możemy oficjalnie poinformować że wszystko pięknie działa :) W takim razie z małym falstartem zapraszamy do rejestracji na oficjalnej stronie imprezy - http://www.mistrzostwaautostopowe.pl/ w zakładce "Zapisy"!!!!!!!!! :)
W jedności jest siła!!!

Co nas nie zabije, to nas wzmocni!
Awatar użytkownika
czerwony
@dmin / Trener

Images: 104

Re: Zapisy ruszyły!!

Postautor: KwQ » śr 04 kwie 2012 21:18

To normalne, że płacąc zwykłym przelewem (nie przez DotPay) wczoraj rano, system nie zabukował jeszcze wpłaty? Też macie takie problemy, czy czekać i się nie spinać? ;p
Obrazek
"Robię ci prezent z tego wszystkiego, co dotychczas powiedziałem" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
KwQ

Postautor: Yerek » czw 05 kwie 2012 07:27

KwQ pisze:To normalne, że płacąc zwykłym przelewem (nie przez DotPay) wczoraj rano, system nie zabukował jeszcze wpłaty? Też macie takie problemy, czy czekać i się nie spinać? ;p

Teoretycznie już na koncie powinno być biorąc pod uwagę sesje elixirów... Natomiast ja bym się jeszcze nie przejmował, i jeszcze dziś do wieczora poczekał i potem się zastanawiał. Z bankami też różnie bywa.
Awatar użytkownika
Yerek

Postautor: japoniec44 » śr 11 kwie 2012 21:26

Szukam osoby która zapisuje się na MMA jako sama, zeby zaplacic z nia wpisowe na pół ! Ja jezdze zawsze w 3 osobowym zespole ale nie chce placic 40 zeta bo zamiast tego moglabym zapalcic 20 wiec jak ktos sie taki znajdzie to prosze dac znac ;)
japoniec44

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu