Szukam osoby do pary na XV MMA - Dubrownik 2012

Oficialne forum imprezy

Re: Szukam osoby do pary na XV MMA - Dubrownik 2012

Postautor: monikak » pn 23 kwie 2012 12:58

Powyższe ogłoszenie jest już NIEAKTUALNE
monikak

Postautor: radziej » pn 23 kwie 2012 17:07

Jest ktoś jeszcze chętny kto nie ma pary, albo nie zdążył się zapisać? :-)
radziej

Postautor: PiotrekG » wt 24 kwie 2012 20:04

Tak na ostatnią chwilę :)

Wczoraj się zdecydowałem i szukam osoby do pary.

Niekoniecznie chciałbym startować z Trójmiasta, bardziej pasowałoby mi południe Polski.

Stopem jeździłem już po Europie i nie tylko. Na Bałkanach byłem w Serbii i Rumunii. Z przydatnych rzeczy do wspólnego użytku mam namiot i ruskiego Primusa.

Kontakt przez fb: https://www.facebook.com/piotrgabrys lub maila: piotrek.gabrys@gmail.com
PiotrekG

Postautor: slawek_d1 » wt 24 kwie 2012 23:09

PiotrekG pisze:Tak na ostatnią chwilę :)

Wczoraj się zdecydowałem i szukam osoby do pary.

Niekoniecznie chciałbym startować z Trójmiasta, bardziej pasowałoby mi południe Polski.

Stopem jeździłem już po Europie i nie tylko. Na Bałkanach byłem w Serbii i Rumunii. Z przydatnych rzeczy do wspólnego użytku mam namiot i ruskiego Primusa.

Kontakt przez fb: https://www.facebook.com/piotrgabrys lub maila: piotrek.gabrys@gmail.com

To Ci powiem, że masz lipę ponieważ:
- start jest tylko z Sopotu
- termin zapisów minął 22 kwietnia

Ale może ktoś zgłoszony się wykruszy i wciągniesz się do jakiejś pary. Powodzenia! ;)
slawek_d1

Postautor: marcin86 » śr 25 kwie 2012 16:34

radziej pisze:Jest ktoś jeszcze chętny kto nie ma pary, albo nie zdążył się zapisać? :-)

no ja szukam :P
marcin86

Postautor: jooseph1602 » czw 26 kwie 2012 16:21

Witam serdecznie:)
Jak w temacie - poszukuję pary na zawody (preferowana raczej płeć żeńska, bo z doświadczenia wiem, że 2 facetów ma większy problem ze złapaniem stopa niż para mieszana).
O mnie. Jestem ze Śląska (Rybnik), z Sopotu startuję, ponieważ mój przyjaciel studiuje w Trójmieście i zawsze jeździmy w 2 pary. Doświadczenie mam, bo w zeszłym roku byłem w Amsterdamie, nawet dalej (Londyn), oprócz tego podróżowałem trochę po Europie (Włochy, Chorwacja, Słowacja). Tereny Chorwacji i ogólnie bałkanów znam bardzo dobrze, ponieważ jeździłem tam przez 10 lat na wakacje z rodzicami.
W trójmieście będę już w piątek rano, więc w razie wątpliwości proponuję spotkanie.
Do zawodów jestem już zgłoszony (para Black & White, nr na liście startowej 138 <chyba:P>).
Kontakt raczej telefoniczny, ponieważ jestem w trasie i nie mam dostępu do internetu.
Tel. kom. 668 102 280

Pozdrawiam Łukasz/Juzek :D
jooseph1602

Postautor: Buszujący_W_Buszu » czw 26 kwie 2012 23:49

Cześć!
Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto już się zarejestrował, a z jakiegoś powodu nie ma pary, to chciałbym się do kogoś takiego przyłączyć :D . Mam 23 lata, studiuje amerykanistykę w Warszawie. Jeździłem stopem na Bałkany i trochę w Polsce, na krótsze dystanse. Idealnie byłoby, gdyby znalazła się jakaś dziewczyna, bo jestem facetem a 2 chłopców może mieć problemy ze złapaniem okazji, ale nie jest to dla mnie szczególnie istotne.
Kontakt: 604 154 302 , albo przez Facebook: https://www.facebook.com/jan.chmielowski
Buszujący_W_Buszu

Poprzednia

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu