Szukam osoby do pary na XV MMA - Dubrownik 2012

Oficialne forum imprezy

Szukam osoby do pary na XV MMA - Dubrownik 2012

Postautor: Nariel » wt 20 mar 2012 11:49

Pozwalam sobie założyć temat, który pojawia się rokrocznie i jest dość popularny.

Niestety ale osoba, z która miałam jechać w tym roku w parze musiała zrezygnować i tym samym piszę to ogłoszenie.

O mnie: Po pierwsze jestem dziewczyną (co nie jest takie oczywiste z mojej ksywki), mam za sobą wyścig do Lwowa i Pragi (zawsze docierałam do mety) i mniejsze jazdy na stopa po kraju więc w miarę doświadczona, orientacja w terenie i posługiwanie się mapą bardzo dobre.

Do kandydatów:chłopak - dziewczyna w sumie obojętne aczkolwiek preferuje bardziej dziewczynę ale tylko dlatego, że poprzednio jechałam z chłopakami w parze i chciałabym spróbować jak to się łapie stopa w dwie dziewczyny (czy będzie łatwiej i szybciej?), bardzo fajnie byłoby jeśli kandydat/ka pochodził/a by z Trójmiasta lub okolic aby nie tylko razem startować ale i wracać (ja jestem z Gdańska), doświadczenia w stopowaniu nie wymagam.

Inne: zastanawiam się czy będąc już w Dubrowniku nie skorzystać i skoczyć do będącej już tuż, tuż Grecji lub Turcji, to tylko na razie takie gdybania, w sensie fajnie by było ale czy znajdzie się czas, sił i ochota jak np. słabo będzie już ze stopem do Dubrownika (tfu, tfu).

Proszę zgłaszać swoje kandydatury na prywatną wiadomość.
Nariel

Re: Szukam osoby do pary na XV MMA - Dubrownik 2012

Postautor: QbiakP » pn 26 mar 2012 17:11

Ja również poszukuje pary. Startowałem do Pragi i do Lwowa, dwukrotnie dojechałem do mety, wiec jakies doswiadczenie jest, płeć bez znaczenia, z tym że 7 chyba musze być w polsce, gdyż mam mature. Jestem z Bydgoszczy. Jeśli ktoś zainteresowany, to na PW pisać, tel. 502492798, lub gg 1300921 ;)

przemek
QbiakP

Postautor: polaccogiovane » pn 26 mar 2012 22:45

chyba kazdy miej wiecej musi byc 7 w polsce,
a jak wam sie wydaje , jak dojedziemy do mety, powrot do polski ze zwiedzaniem bosni ile by mogl zająć czasu?
polaccogiovane

Postautor: Gluchol » wt 27 mar 2012 14:28

Hej ja też szukam pary. Brałam udział w Mistrzostwach dwa razy do Pragi i do Amsterdamu. Zawsze byłam w pierwszej 40-stce. Jeśli chciałabyś pogadać to pisz :) joanna.gluszekk@gmail.com. Pozdrawiam.
Gluchol

Postautor: Nariel » wt 27 mar 2012 23:37

Z powodu braku edycji wiadomości (przynajmniej nie dopatrzyłam się tej opcji) wysyłam kolejna aby poinformować, że mam już osobę do pary i nikogo nie szukam.

Mam jednak nadzieję, że ten temat przyda się innym osobom szukającym osoby do pary :)
Nariel

Postautor: paciorella » czw 29 mar 2012 13:59

Również poszukję partnera/partnerki do podróży.

Jeździłam stopem w Polsce i za granicą z dziewczyną/chłopakiem w trójkę a nawet czwórkę;-), ale jeszcze w takich wyścigach nie brałam udziału. Więc jeśli ktoś, nieważne jakiej płci, koloru skóry i wieku ma ochotę również przeżyć fajną przygodę to zapraszam do pisania.

Mój majl: paciorka138@yahoo.com, bądź na pw.
paciorella

Postautor: Karjaa » czw 29 mar 2012 23:10

nie wiem czy tak wypada... kumpel nie jest jeszcze zdecydowany, ale jutro będę nad nim pracowała :D w razie czego, czy jest ktoś chętny do pary?

Przejechałam stopem Finlandię (latem i trochę zimą, całkiem czadowo!), trochę stopowałam w naszej ukochanej Polsce, we Francji, Anglii, na Węgrzech, co tam jeszcze. ogólnie mam 21 lat, jestem z Poznania i tu też mieszkam. Mam nadzieję na dodatkową chwilę, żeby się gdzieś zatrzymać w drodze powrotnej.
mój mail: saaariii (at) gmail.com
gg: 10213763
P is for Psycho.
Awatar użytkownika
Karjaa

Postautor: cichy » pt 30 mar 2012 11:27

Sympatyczny 20-letni chłopaczek poszukuję kompanki/na do Chorwacji. Przeleciałem Polskę na 4 kierunki świata. ;) w zeszłe wakacje naliczyłem 5tyś km po samej Polsce. Jestem z Okolic trójmiasta. W razie pytań zostawiam gg. 3491239
cichy

Postautor: judi86 » sob 31 mar 2012 17:27

Hejka,

szukam towarzysza/ki na MMA 2012 :) tyle że po Chorwacji z dodatkową możliwością podróżowania do Czarnogóry, Albanii, Macedonii, Bułgarii, Serbii, Bośni..oczywiście wszystko jest do uzgodnienia i ile będzie się dało zjechać do 21.05 max 25.05 (aby być w tym czasie w Polsce). Zdaję sobie sprawę, że większość z Was studiuje, pracuje itd. więc jeśli nie poznam osoby na dłuższą wyprawę, to wtedy do/z Chorwacji jedziemy oraz wracamy Razem.

Troszkę info o mnie: nie miałam okazji uczestniczyć na tego typu "wyścigach", ale autostop jest mi znany i doświadczyłam, lecz jedynie na krótkich dystansach. W ub. roku przejechałam 15 państw (głównie pociąg, czasami autostop), noclegi większość CS, ale b. często też w nietypowych miejscach, tym razem chciałabym spróbować pod namiotem, wtedy jest się niezależnym. Jestem osobą b.cierpliwą (autostop w Szwajcarii;), niewygody nie są mi straszne.

Warto poznać się osobiście, wtedy wiadomo będzie czy nie pogryziemy się w trasie :D Jedynie co, to wolałabym, żebyś była osobą niepalącą, jeśli chodzi o alkohol to nie przepadam (co innego degustacja lokalnych trunków;), oczywiście wszystko jest dla ludzi i nie mam nic przeciwko.
Poza tym bądź zdecydowany/a na trip do Chorwacji, być może i po Bałkanach :) (oczywiście na najmniejszy koszt).

Chętnych zapraszam na mój mail judi123@poczta.fm :)
I Wszystkim życzę Powodzenia!!
Pozdrawiam,
Judyta ;)
judi86

Postautor: xKingax » sob 31 mar 2012 20:50

Hej ;) Ja tez (na ostatnia chwile) szukam partnera/partnerki do podrozy. Mam 19 lat i nie mam doswiadczenia w takich wyprawach ale jestem otwarta na wszystko i nie przeszkadzaja mi niewygody ;) Plan mam taki zeby zostac troche i pozwiedzac na miejscu a w drodze powrotnej zahaczyc np o Austrie, Slowenie, Wegry itp. byle wrocic tak do 11.05 najpozniej. Jesli jest ktos chetny to prosze o kontakt na gg 1292132 POZDRAWIAM ;)
xKingax

Postautor: michmm » ndz 01 kwie 2012 12:08

Siema

Jestem studentem Life University of World na 22 roku. Studiuję także jako drugi kierunek zarządzanie w Warszawie. Od około roku podróżuję stopem. Na razie tylko Polska i w tym roku zagraniczne rozdziewiczenie autostopowe :). Jestem pasjonatem rozwoju osobistego, poszerzania swoich możliwości i podróżowania
Szukam osoby otwartej, odważnej, wytrwałej. Płeć nie gra większej roli
Po dotarciu do Dubrovnika i spędzeniu tam dnia, dwóch chciałbym bezpośrednio wrócić do Polski ale już inną trasą w miarę jak najszybciej

Można się ze mną skontaktować przez maila michmm@o2.pl, przez fb https://www.facebook.com/michmzr?ref=ts a najszybciej telefonicznie 504 267 998

pzdr
Michał
michmm

Postautor: SFinX » ndz 01 kwie 2012 14:21

Witam;)

Mnie równiez niestety sytuacji zmusiła do szukania partnera/partnerki na ostatnią chwile ;p, ale zawsze pozostaje nadzieja;) Co moge powiedziec o sobie ? hm.. mam 23 lata, stopem jezdze od przed-ostatniej edycji autostop race-u do Pragi, na ktorej wraz ze znajomym zajelismy bodajze 27 msc;p pozatym troche jeździłem po Polsce, Niemczech, Austrii i Włoszech wiec jakies tam doświadczenie posiadam ;)
Szukam osoby otwartej,wesołej, spontanicznej, najlepiej płci pięknej, co nie jest wymagane z racji tego, ze jestem ciut przyparty do muru ;p
W Polsce chciałbym byc najpozniej 10tego i bedac w Chorwacji zachaczyc jeszcze o "plitvickie wodospady" :)

Chetnych prosze o kontakt : 4089979 gg badz 518230924 :)
Awatar użytkownika
SFinX

Postautor: radziej » ndz 01 kwie 2012 17:41

Witam,

poszukuję partnerka/partnerki, lepiej gdyby to była partnerka :-)

Mam 21 lat i jestem studentem z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i chciałbym wybrać się w taką podróż. I przeżyć super przygodę. Doświadczenie z autostopem mam niewielkie, ale kiedyś trzeba przecież je zdobyć :-)

Czas jak to student mam do maksymalnie 7 maja, co nie oznacza, że nie uda nam się jeszcze trochę pozwiedzać Europy. Powrót preferuje również autostopem :-)

Kontakt ze mną to:

email: radziej91@gmail.com
gg: 4269469
facebook https://www.facebook.com/smukly
lub oczywiście PW ;]
radziej

Postautor: polaccogiovane » ndz 01 kwie 2012 23:08

witam, Moja bardzo bardzo dobra kumpela Iza poprosiła mnie o zamieszczenie tego postu:

Hej wszystkim
Jestem absolwentką kierunku Turystyka i rekreacja dlatego też uwielbiam podróżować.
jak w poście wyżej, także szukam kogoś do pary na Mistrzostwa. Ale jako osoba niedoświadczona, wolałabym żeby była to osoba ze stażem autostopowym
Płeć nie gra roli.

Moje namiary:
gg: 10114882
e-mail: izucha19@o2.pl
polaccogiovane

Postautor: gutaperek » pn 02 kwie 2012 16:15

Witam,
poszukuję osoby do pary - najlepiej chłopak (nie lubię brać odpowiedzialności za innych w bardziej ekstremalnych sytuacjach :p )

Tadeusz, 24 lata, Gdańsk, student etnologii, lubię odkrywać nowe miejsca i poznawać nowe kultury.

Pierwsze mistrzostwa (in spe). Autostopowałem głównie po Europie, a nie po Polsce:
Norwegia, Polska-Włochy, Polska-Francja, Polska-Hiszpania, Ukraina.
Chodzi mi głównie o przygodę i spotkanie z ciekawymi ludźmi.

Czas nie gra dla mnie wielkiej roli. Może być powrót na własną rękę.
Pozdrawiam.

kontakt:
pantadek@wp.pl
507395490
Awatar użytkownika
gutaperek

Następna

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu