XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe PRAGA 2010

Oficialne forum imprezy

Re: MAjówka 2010 Sopot- Praga- refleksje, wspomnienia itp

Postautor: cacek » pn 10 maja 2010 12:54

ja również miło wspominam ten wypad.również pierwszy raz brałem udział w tej zabawie i jakos z kolegą dotarliśmy na metę po 30 godzinach podróżowania:)super atmosfera.w wakacje też planuję wyjazd zagraniczny i podróżować w większej mierze autostopem.mam nadzieje ze za rok tez uda mi sie wystartowac:)
Awatar użytkownika
cacek

Images: 0

Postautor: Kasiula » pn 10 maja 2010 13:46

Niezapomniana Majówka!! Mimo kiepskiej pogody, kilku chwil zwątpienia, cieszę się, że udało mi się wystartować i dotrzeć na metę. Super atmosfera, nowe znajomości... nie ma lepszego pomysłu na weekend majowy...
Kasiula

Images: 3

Postautor: Qooaczek » pn 10 maja 2010 16:39

Witam...
Ja planuję z kumplem wystrzelić pod granicę do Czech albo na Słowację i połazić po górach.
Chcemy zebrać parę chętnych osób i jak najmniejszym kosztem (w zależności od ilości luda, to stopem) dostać się pod granicę. Dalej z buta (ot, taki pół wędrowny obóz), i kuma albo na polu 'wymiotowym' albo na jana w lesie, gdzieś na polanie...
Jakby ktoś byłby chętny, to dajcie znać...
Zwany też Hipisem, Kudłaczem, Brodaczem, Włochaczem i Sierściuchem...
Awatar użytkownika
Qooaczek

Re: XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe PRAGA 2010

Postautor: Nariel » wt 11 maja 2010 12:00

Moja drużyna jechała długo, pogoda nie rozpieszczała ale wreszcie po 50 godzinach z małym hakiem dotarliśmy na metę. Niestety 2 godziny po oficjalnym zakończeniu mistrzostw :(

Po tegorocznych zawodach mam kilka uwag do organizatorów

1. Bluzki wyprodukowano tylko 100 sztuk na 500 luda! To o wiele za mało w połowie zapisów zabrakło. Czy nie można by za rok zrobić razem z zapisami na MMA zapisów na bluzki? W ten sposób organizatorzy wiedzieli ile by ich zrobić i w jakich rozmiarach a każdy zainteresowany by miał pewność, że ją otrzyma.

2. Mapy od organizatorów. W zeszłym roku mapa była fajnie zrobiona część wspólna dla jednej i drugiej strony była duża o ile dobrze pamiętam od Warszawy do granicy. W tym roku wspólny element to jakieś 2 cm przygraniczne, na które łapały się Szkalarska Poręba czy Kamienna Góra. Okropnie się z tą mapą planowało trasy.

3. Najważniejsze trzeba jak najbardziej nagłośnić. Wszystkim, którym o niej mówiłam twierdzili, że za mało o niej słychać. Nie wystarczy wspomnić raz w radiu, że jest takie coś jak MMA i właśnie startują drużyny. Przez czas trwania zawodów powinno być co jakiś czas wspominane w ogólnopolskich radiach o trwających mistrzostwach. Zajmuje to kilka sekund a dla startujących to będzie to pomocne.
Nariel

Postautor: Megara » śr 12 maja 2010 03:50

hej jeżeli chodzi o wypad w góry..nie ukrywam byłabym zainteresowana....tylko w jakim terminie,? najlepiej odpowiadało mi po sesyjii:P bo teraz praca i co week uczelnia..wiec niestety jestem uwiązana ...ale jak sie ten cięzki okres skończy myślę że jestem jak najbardziej za:P

co do majówki i pogody i wogóle..nie ukrywam były kryzysy lecz zaowocowały one wielką satysfakcją dla samej siebie że dotarłam:)
Megara

Postautor: Kasiula » czw 13 maja 2010 13:08

Ja też jestem zainteresowana wyprawą w góry, podajcie tylko termin... Z pracy mogę się zerwać w każdym momencie, a niczym innym nie jestem uwiązana.
Mój nr gg w razie potrzeby : 8597173
Kasiula

Images: 3

Postautor: Qooaczek » czw 13 maja 2010 15:03

No to fajnie...
A co do terminu, to myśleliśmy o lipcu albo o sierpniu, ale to jeszcze musimy ustalić.
Zwany też Hipisem, Kudłaczem, Brodaczem, Włochaczem i Sierściuchem...
Awatar użytkownika
Qooaczek

Poprzednia

Wróć do Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopu