SLOT ART FESTIVAL 9-13 lipca

O, Muzy wszystkie - o których nie zapominasz wędrując ścieżkami Przygody! To miejsce wymiany wrażeń, informacji i opinii z Tobie podobnymi. To także zwiastun "podstrony", którą uruchomimy już wkrótce.

SLOT ART FESTIVAL 9-13 lipca

Postautor: dani » czw 03 lip 2008 14:32

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width="468" height="60"><param name="movie" value="http://slot.art.pl/files/flash/promo/08_468x60.swf" /><param name="quality" value="high" /><param name="menu" value="false" /><param name="wmode" value="" /><embed src="http://slot.art.pl/files/flash/promo/08_468x60.swf" wmode="" quality="high" menu="false" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="468" height="60"></embed></object>

Na oficjalnej stronie znajdziecie dokładny program wszystkich wydarzeń, które odbędą sie na tegorocznym SLOT ART FESTIVAL.

http://www.slot.art.pl/

Kilka słów od organizatorów:
W ciągu pięciu dni festiwalowych proponujemy naszym uczestnikom bogatą ofertę programową, która obejmuje: koncerty muzyczne na pięciu scenach (ponad 40 wykonawców z całego świata, prezentujących różne style muzyczne – rock, reagge, muzyka klubowa i eksperymentalna), sztuki wizualne (m.in. teatr, kino, galerie, performance etc.), warsztaty (ponad 120 dziedzin, m.in. fotografia, gra na instrumentach, multimedialne, kursy językowe, w tym migowy etc.), wykłady (zagadnienia społeczne, filozoficzne, socjologiczne etc.)

Organizując Slot Art Festival bierzemy czynny udział w kształtowaniu i rozwijaniu współczesnej kultury młodzieżowej. Za cel stawiamy sobie:

- stworzenie młodym ludziom przestrzeni dla działań kulturalnych
i społecznych;
- promowanie stylu życia wolnego od nałogów
i przemocy;
- rozwijanie kreatywności poprzez pomoc w odnajdywaniu oraz rozwijaniu talentów i uzdolnień;
- motywowanie do rozpoczęcia działalności artystycznej,społecznej i zawodowej;
- rozwijanie festiwalu do rozmiaru ogólnoeuropejskiego spotkania twórczych i poszukujących młodych ludzi, które będzie miało istotny wpływ
na kulturę europejską.

Slot Art Festival zyskał już rangę wydarzenia międzynarodowego. Każdego roku mamy przyjemność gościć zespoły z takich krajów jak Niemcy, Anglia, Holandia, Ukraina, Łotwa, Szwajcaria, USA, Nowa Zelandia, Belgia, Dania, Litwa, Finlandia i oczywiście Polska.

Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych jest Organizacją Pożytku Publicznego, a organizowany przez nas festiwal nie jest imprezą komercyjną i jako inicjatywa społeczna nie stanowi źródła dochodu dla jego organizatorów. Każdego roku SLOT odbywa się dzięki pomocy wielu firm i instytucji, zapewniających wsparcie finansowe oraz barterowe.
Positive Christian Vibrations- pcv.go.pl
Awatar użytkownika
dani
 
Posty: 30
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007 12:17
Lokalizacja: toruń

też tam będę

Postautor: dani » wt 08 lip 2008 00:24

już jutro w nocy ruszam do Lubiążą i postaram się relacjonować dla Was najciekawsze wydarzenia.
Positive Christian Vibrations- pcv.go.pl
Awatar użytkownika
dani
 
Posty: 30
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007 12:17
Lokalizacja: toruń


Wróć do Wędrówka z Muzą

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron