REGGAE NOC w Toruniu Pod Aniołem

O, Muzy wszystkie - o których nie zapominasz wędrując ścieżkami Przygody! To miejsce wymiany wrażeń, informacji i opinii z Tobie podobnymi. To także zwiastun "podstrony", którą uruchomimy już wkrótce.

REGGAE NOC w Toruniu Pod Aniołem

Postautor: dani » śr 28 maja 2008 00:08

Positive Christian Vibrations to zespół z Bydgoszczy. Grają chrześcijańskie reggae. W niedzielę, 1 czerwca wystąpią w Piwnicy Pod Aniołem. Koncert będzie promował demóweczkę „Demo-nstracja wiary”, którą wydali kilkanaście dni temu. Do tej pory grali w Toruniu tylko raz – podczas ubiegłorocznego Święta Muzyki. Kapela działa przy bydgoskim Pałacu Młodzieży. Pomysł na zespół pojawił się w 2005. Szybko rozpoczęli próby, z czasem pojawiły się pierwsze piosenki, w których chwalą Pana muzyką i słowem, niosąc światu dobrą nowinę. PCV został już zauważony przez lokalną prasę, zdobył liczne grono wiernych fanów w Bydgoszczy i okolicach. Teraz przyszedł czas na Toruń. Występują w dość rozbudowanym składzie instrumentalnym: Łukasz (Terek) – wocal; Edyta (Zaba) – chórki; Daniela (Dani) – chórki; Robert (Mista Robert) – Perkusja; Tomek (Tomash) – conga, przeszkadzajki; Piotr (Pepek) – gitara basowa; Marek (Bigos) – trąbka; Monika – saksofon; Krzysiek (Fusion Boy) – gitara. Imprezę rozkręcą i zapewnią zabawę po koncercie: Stereo Stories i Tomallah (spora dawka dobrego reggae z czarnych płyt).
Początek o 20.00. Bilety: 4 zł

Profil & dźwięki: www.myspace.com/positivechristianvibrations
Awatar użytkownika
dani

Wróć do Wędrówka z Muzą