kreatywny eurotrip sierpień/wrzesień '14

O, Muzy wszystkie - o których nie zapominasz wędrując ścieżkami Przygody! To miejsce wymiany wrażeń, informacji i opinii z Tobie podobnymi. To także zwiastun "podstrony", którą uruchomimy już wkrótce.

kreatywny eurotrip sierpień/wrzesień '14

Postautor: natal.ia » wt 01 lip 2014 14:48

Cześć!
Jeśli masz 20-kilka lat, duszę globtrotera, pozytywne nastawienie do świata i akurat brak planów na wakacje, zapraszamy na wspólną eksplorację kontynentu! (:
rozważamy dwie trasy: Berlin, Hamburg, Dania, Amsterdam, Belgia, Genewa, Andora, Barcelona, Granada
lub - Praga, Brno, Budapeszt, Zagrzeb, Sarajewo, Albania, Grecja.
Dlaczego kreatywny eurotrip? Oprócz zwiedzania, poznawania ludzi, regionalnej kuchni, sztuki i podziwiania widoków, planujemy uprawiać małe malarstwo uliczne, trochę na pamiątkę, trochę, żeby wpadło tu i ówdzie po kilka euro. Masz gitarę i planujesz busking na ulicy? Świetnie! Robisz zdjęcia i chcesz wrócić z wyprawy z albumem portretów Europejczyków? Nawet lepiej! Nakręcisz dokument z podróży? Jeszcze ci pomożemy! :)
Chciałybyśmy zorganizować grupę twórczych, interesujących ludzi, żeby spędzić te kilka tygodni wspólnie i owocnie.
Jeśli chodzi o koszty/nocleg/ogólne doświadczenie - jeździłyśmy stopem po Szwajcarii, a także tej wiosny na trasie Mediolan - Bellinzona, znajdując miejsce do spania przez couchsurfing, próbując utrzymać całą wycieczkę raczej low-budget. Tym razem mamy zamiar postępować tak samo. Bierzemy co prawda pod uwagę wykupienie interrail pass na 10 dni, jednak przez większość czasu będzie to raczej CS&autostop&jakiś namiot jeśli będziemy go taszczyć oczywiście ;)
Szukamy współtowarzyszy podróży, bo to i ciekawiej i bezpieczniej (szczególnie jeśli pojedzie kilku facetów). Podróżowalibyśmy dwójkami i spotykali się w określonym czasie i miejscu. Dokładny plan podróży, trasa i termin, wszystko do ustalenia. Przewidujemy, że cała wyprawa zajmie ok. miesiąca.
Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość: natkobylinska@gmail.com Jeśli znajdą się chętni, spotkamy się wcześniej gdzieś w Polsce, żeby się poznać i dogadać szczegóły :)
Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Natalia&Martyna
natal.ia
 
Posty: 2
Rejestracja: wt 01 lip 2014 14:47

Wróć do Wędrówka z Muzą

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron